2012-08-31 Dovile

Avocado dip

Paskutinė vasaros diena. Gera buvo vasara, išskirtinė, bet labai labai greit prabėgo. Pasiilgsiu šiltos jūros, saulės, švelnaus vėjo. Nors ruduo jau rodo pirmuosius ženklus, tyliai kumštukus suspaudusi tikėsiuos, kad šis savaitgalis dar ne paskutinis toks šiltas.

Avokadų užtepą rekomenduoju vasaros uždarymo vakarėliui. Tik nepamirškite jo suvartoti tą pačią dieną, kai pagaminsite, nes užtepas pajuoduos. Prie jo patiekite sūrių sausainių, skrebučių arba juostelėmis pjaustytų daržovių. Su šypsena pasitikite raudonskruostį rudenį! 🙂

Avocado dip

6-8 servings

3 ripe avocados, peeled and seeded
3 tablespoons lemon juice
30 g flaked almonds
3 tablespoons olive oil
fresh basil leaves
pinch of freshly ground five pepper mix
salt

Place avocados, lemon juice, flaked almonds, olive oil and basil leaves in a food processor. Mix until smooth. Season with salt and pepper to taste.

Enjoy!

Avokadų užtepėlė

6-8 porcijos

3 avokadai
3 valg. š. citrinos sulčių
30 g migdolų plokštelių
3 valg. š. alyvuogių aliejaus
saujelė šviežių bazilikų lapelių
žiupsnelio šviežiai malto penkių pipirų mišinio
druskos

Avokadus perpjaukite pusiau, pašalinkite kauliuką, minkštimą išskobkikte ir sudėkite į maisto smulkintuvą. Supilkite citrinos sultis, aliejų, sudėkite migdolus, bazilikų lapelius ir susmulkinkite. Paskaninkite druska ir pipirais.

Skanaus!


2012-08-31 Avocado dip Dovile avocado lemon juice almond olive oil basil salt pepperPT10Mhttp://www.drfoodblog.com/wp-content/uploads/2012/06/Avocado-dip-2.jpg //////